Srutų įterpimo įranga

Daugiau kaip 70 metų darbo patirtį skaičiuojanti Abbey Machinery kompanija gamina ne tik skirtingų modifikacijų srutovežius, bet ir srutų įterpimo, išlaistymo įrangą. Standartinėje Abbey srutovežių įrangoje yra hidrauliškai valdoma išleidimo sklendė su srutų skleistuvu. Skleistuvo plokštelės pagalba srutos plačiai ir tolygiai skleidžiamos lauko paviršiuje. Tačiau siekiant gauti kuo daugiau naudos iš srutų, mažinant azoto nuostolius ir slopinant nemalonų kvapą, prie srutovežių yra tvirtinami įvairūs išlaistymo ar įterpimo įrenginiai. Pagal ūkių poreikius Abbey Machinery kompanija siūlo platų srutų išlaistymo ir įterpimo įrangą.

Žarniniai Abbey srutų išlaistymo įrenginiai gali būti nuo 6 iki 24 m darbinio pločio.

Jei yra poreikis išlaistyti srutas ypač plačiai, montuojamas horizontaliai sulankstomas srutų išlaistymo įrenginys. Toks įrenginys gali būti montuojamas tik ant dviašių ar triašių srutovežių. Transporto padėtyje išlaistymo žarnos verčiamos į viršų 180 laipsnių kampu, taip išvengiant laistymo kelyje. Ant sijų yra sumontuoti du Vogelsang kompanijos srutų skirstytuvai-smulkintuvai su akmenų gaudyklėmis. Sumontavus išlaistymo įrangą ant 4-ių taškų pakabos, galima hidrauliškai reguliuoti darbinį išlaistymo aukštį (pasirenkama įranga).

Dažnai ūkininkai susiduria su problema, kad norėdami efektyviau išnaudoti srutas, negali pakabinti srutų išlaistymo įrenginio nes neturi tinkamai paruošto srutovežio.  Abbey Machinery kompanija šiuo atveju siūlo DM (Door Mounted) serijos, tvirtos konstrukcijos, mažo svorio žarninius išlaistymo įrenginius. Tokie išlaistymo įrenginiai yra pakabinami ant galinio aptarnavimo liuko ir pritvirtinami prie srutovežio rėmo dvejomis papildomomis atramomis. DM serijos išlaistymo įrenginiai turi vertikaliai sulenkiamas sijas, 40 mm skersmens išlaistymo žarnas, Vogelsang Exacut srutų skirstytuvą-smulkintuvą su akmenų gaudykle.  DM75 modelio, 7,5 m darbinio pločio įrenginys sveria 615 kg, turi 30 išlaistymo žarnų.

Visi žarniniai Abbey srutų išlaistymo įrenginiai yra pilnai cinkuoti, turi transportines šviesas.

TECHNINIAI DUOMENYS

Modelis Sjių sulankstymas Darbinis plotis, m Transportinis plotis, m Atstumas tarp žarnų, m
BS12 Horizontalus 12 2,95 0,25
BS24 Horizontalus 14 2,95 0,3
DM60 Vertikalus 6 2,6 0,35
DM75 Vertikalus 7,5 2,62 0,25

Pavažėliniai Abbey srutų įterpimo įrenginiai yra nuo 6 iki 7,5 m darbinio pločio.

Abbey Machinery kompanija siūlo tris pavažėlinio įterpimo įrangos modelius: TS6000, TS7000 ir 7.5M TRI-APP. Šių modelių įterpimo įrenginiai turi vertikaliai sulenkiamas sijas, transportines šviesas, Vogelsang Exacut srutų skirstytuvą-smulkintuvą su akmenų gaudykle, išleidimo sklendę su srutų skleistuvu ir yra pilnai cinkuoti. Pasaulinę reputaciją pelniusios Vokietijos kompanijos Vogelsang Exacut modelio skirstytuvai-smulkintuvai pasižymi aukščiausia kokybe ir ilgaamžiškumu. Hidrauliškai varomas Exacut vienu metu paskirsto srutas į išlaistymo žarnas, smulkina skirstomą masę ir separuoja iš srutų akmenis ar kitus sunkius daiktus. Exacut skirstytuvas-smulkintuvas sukasi abiejomis kryptimis, todėl užtikrinamas automatinis smulkinimo peilių gąlandinimas, kai viena peilio pusė dyla, kita gąlandasi. Sukimosi kryptis perjungiama rankiniu būdu perstatant hidraulinio srauto sklendės padėtį.

TS6000, TS7000 modelio įterpimo įrenginiai lyginant su 7.5M TRI-APP  agresyviau kopijuoja žemės paviršių (turi platesnes ir tvirtesnes pavažėlių spyruokles) bei turi didesnio diametro išlaistymo žarnas.

TECHNINIAI DUOMENYS

Modelis Sjių sulankstymas Darbinis plotis, m Transportinis plotis, m Atstumas tarp žarnų, m Žarnų skaičius, vnt Žarnų skersmuo, mm
TS6000 Vertikalus 6 2,60 0,25 24 50
TS7000 Vertikalus 7 2,60 0,25 28 50
7.5M TRI-APP Vertikalus 7,5 2,65 0,25 30 40

Diskiniai Abbey srutų įterpimo įrenginiai yra nuo 4 iki 6 m darbinio pločio.

Diskiniu Abbey įterpimo įrenginiu srutas galima įterpti apie 10 cm gylyje. Diskiniai įterpimo įrenginiai turi vertikaliai sulenkiamas sijas, transportines šviesas, Vogelsang Exacut srutų skirstytuvą-smulkintuvą su akmenų gaudykle, išleidimo sklendę su srutų skleistuvu, 50 mm diametro išlaistymo žarnas ir yra pilnai cinkuoti. Žemės paviršius kopijuojamas naudojant 4 taškų pakabą su hidrauliniais cilindrais ir įterpimo diskų prispaudimo spyruoklėmis.

TECHNINIAI DUOMENYS

Modelis Sjių sulankstymas Darbinis plotis, m Transportinis plotis, m Atstumas tarp žarnų, m Diskų skaičius, vnt Disko skersmuo, mm
SI4000 Vertikalus 4 2,60 0,25 16 40,5
SI5000 Vertikalus 5 2,60 0,25 20 40,5
SI6000 Vertikalus 6 2,60 0,25 24 40,5

PASIRENKAMA ĮRANGA

  • Pakaba hidrauliškai reguliuoti darbinį aukštį.
  • Papildomas įsiurbimo smulkintuvas su akmenų gaudykle.
  • Elekrtiškai valdomas hidraulinis skirstytuvas.
  • Įranga kabinti ant trakroriaus laistymui-įterpimui iš stacionaraus rezervuaro.