• info@agronoja.lt
  • +370 682 57086
  • Pirm. - Penkt.: 8:00 - 17:00

APIE AGRONOJA

Gyvulininkystė, viena tų šakų, kurios visuomet bus reikalingos, dėl augančios žmonių populiacijos žemėje, didėjančio maisto bei vitaminų poreikio. Tikėjome tuo įsikurdami, ir tikime tuo dabar. Mūsų veikla ir vizija yra orientuoti į šios agroverslo šakos vystymą, ieškant efektyviausių sprendimų ūkininkams bei suteikiant jiems patikimą servisą.

Šios vizijos vedini įsikūrėme 2008 m. pabaigoje ir iki šios dienos esame nedidelė, šeimos verslo principais dirbanti kompanija. Tai mums suteikia daugelį pranašumų – rinkos pažinimą, greitus sprendimus, stipria atsakomybe grįstus santykius su klientais. Nuo 2009 m tapome oficialiu airių kompanijos McHale atstovu Lietuvoje. Ši, šeimos verslo segmentui priklausanti kompanija, jau 30 metų specializuojasi gyvulininkystės ūkiams skirtų produktų vystyme. Produktų gama apima presus, presus- vyniotuvus, šienapjoves, šiaudų skleistuvus- pašarų dalytuvus ir kitus produktus, skirtus gyvulininkystės ūkiams. Daugiau nei 90% produktų eksportuojama į daugiau nei 50 pasaulio valstybių.

Lietuvos ūkininkai taip pat vertina McHale produktų kokybę, ir galime džiaugtis, kad šiandien daugiausiai parduodamų presų Lietuvoje yra būtent McHale.

KODĖL MES?

LYDERIAI

Presų rinkos lyderiai

Read more

KOKYBĖ

Kokybiškas ir greitas servisas: komanda dirbanti jau 10 metų

Read more

STARTO PAKETAS

Pilnas starto paketas: nemokamas technikos pristatymas, paleidimas, operatorių paruošimas darbui

Read more