Šiaudų skleistuvas-pašarų dalytuvas C430

McHale kompanija siūlo tris C4 serijos šiaudų skleistuvų-pašarų dalytuvų variantus – C430, C460, C470. Visos trys mašinos gali tiek puikiai kreikti ilgos frakcijos šieną ar šiaudus, tiek išdalinti šėrimui trumpos frakcijos silosą. Visos C4 serijos mašinos turi šiuos konstrukcinius elementus:

 • Elektrinį valdymą traktoriaus kabinoje. Valdymo pulte yra svirtelė, kurios pagalba operatorius sukioja-kilnoja masės išmetimo kanalą. Taip pat valdymo pulto pagalba galima reguliuoti: konvejerio greitį ir judėjimo kryptį; savikrovių galinių vartų padėtį; rotoriaus „šukų“ padėtį; rotoriaus įjungimą-išjungimą.
 • Masės išmetimo kanalą. Lankstus kanalas sudarytas iš trijų dalių, maksimaliai jį pakėlus galima skleisti šiaudus 18-os metrų atstumu. Patogiam kreikimui ar šėrimui išmetimo kanalo sukimosi kampas yra 300⁰ laipsnių.
 • Didelio skersmens (1,57 m) išpūtimo-iškrovimo turbiną. Speciali turbina su 6-iom mentėmis, užtikrina puikų kreikiamos ar dalinamos masės išpūtimą-iškrovimą. Dviejų greičių pavarų dėžė – dideli turbinos sūkiai kreikimui ir mažesni šėrimui. Diržų sistema leidžia turbinai dirbti nepriklausomai nuo rotoriaus.
 • Didelio sukimosi momento, diržine pavara sukamą rotorių. Rotoriaus diržinė pavara įtempiama hidrauliškai. Rotorius turi 7-nis diskus su sumontuotais 56-iais smulkinimo peiliais. Virš rotoriaus yra sumontuotos iš kabinos valdomos „šukos“. Keičiant „šukų“ padėtį operatorius gali reguliuoti kreikiamos ar šeriamos masės smulkinimo intensyvumą.
 • Savikrovius galinius vartus. Mašinos gale sumontuoti savikroviai vartai suteikia galimybę pasikrauti ritinius ar stačiakampius ryšulius nenaudojant antro traktoriaus. Vartų cilindrai įtvirtinti tokiuose taškuose, kad vartų pagalba galima būtų pasikrauti ar transportuoti ant jų net ir sunkiausius ryšulius. Nuo ritinių plėvelę ar tinklelį nuimame nuritindami juos nuo galinių vartų į kamerą. Tam, operatoriaus patogumui, mašinos gale yra įrengtas papildomas galinių vartų ir transporterio valdymo pultas.
 • Grindų konvejerį. Kreikiamą ar šeriamą masę link rotoriaus transportuoja hidrauliškai varomas, iš skersinių plieninių lysčių sujungtų 11 mm grandine sukonstruotas konvejeris. Konvejerio greitis ir judėjimo kryptis reguliuojama iš kabinos, valdymo pulto pagalba.

McHale C430  yra traktoriaus gale ant tritaškės pakabos pakabinamas skleistuvas-dalytuvas, skirtas kreikti-dalinti silosui, šienainiui, šienui, šiaudams. Darbinės kameros talpa – 1 X 1,2 m ritinys ar ryšulys. Trumpas ir kompaktiškas McHale C430 korpusas puikiai tinka manevruoti siauruose pastatuose, taip pat vienų durų patalpose.

 

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Puikiai kreikia-dalina visų tipų masę: silosą, šienainį, šieną, šiaudus.
 • Pilnas valdymas iš kabinos.
 • Dviejų greičių pavarų dėžė – dideli sūkiai kreikimui, mažesni šėrimui
 • Maksimalus skleidimo atstumas – 18 m.
 • Trumpas ir kompaktiškas korpusas – puikus manevravimas mažose, siaurose patalpose.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis vartai uždari (atviri): 2,64 (4,0) m
Plotis: 2,03 m
Aukštis: 2,13 m
Svoris: 1800 kg
Darbinės kameros matmenys (ilgis X plotis X aukštis): 1,17 X 1,4 X 1,22
Darbinės kameros talpa: 1 X 1,2 m ritinys
Rotoriaus pavara: Didelio sukimosi momento diržinė
Pavaros apsauga: Praslydimo mova (be nukerpamo varžto)
Peilių skaičius: 56 (pasirinktinai 112)
Turbina: 1,57 m skersmens, 6-šių menčių
Išmetamas kanalas: Hidrauliškai lankstomas ir sukiojamas, 3-jų dalių, 300⁰ kampu
Konvejeris: Hidrauliškai varomas, 7-nių lysčių
Galios tiekimo velenas: 6-ių išdrožų, didelio kampo, 540 aps/min
Valdymo pultas: Elektrinis, su išmetimo kanalo valdymo vairasvirte
Minimali traktoriaus galia: 90 KW (120 AG)
Hidraulinė jungtis: 1-na ½“ greito jungimo tiekimo ir 1-na ½“ greito jungimo grįžtamas
Minimalus hidraulinis srautas : 35 l/min,  160 bar)