Ritinių vyniotuvas W2020

McHale W2020 yra didelio našumo pakabinamas ritinių vyniotuvas-krautuvas. Tai labai kompaktiška mašina, kurios pagalba vienas operatorius su traktoriumi ar krautuvu gali apvynioti, transportuoti ir sukrauti ritinius. W2020 vyniotuvas gali būti pakabinamas traktoriaus gale ar priekyje ant tritaškės pakabos, arba pakabinamas ant teleskopinio krautuvo. Pakabinus W2020 darbui priekyje, operatorius turės gerą matomumą, bus patogu pakrauti, suvynioti ir padėti ritinius.

Vyniotuvas turi Expert Plus valdymo pultą, kurio pagalba, priklausomai nuo darbo sąlygų, galima pasirinkti vieną iš kelių darbo režimų. Nustačius pilnai automatinį darbo režimą, vieno paleidimo mygtuko paspaudimu pradedamas visas ciklas – ritinio paėmimas, apvyniojimas ir padėjimas. Valdymo pulte nustatomas vyniojamos plėvelės sluoksnių skaičius, fiksuojamas apvyniotų ritinių skaičius.

W2020 ritinių vyniotuvai turi šiuos konstrukcinius elementus:

  • Du hidrauliškai varomus vyniojimo volus. Volai taip pat atlieka ritinio pakėlimo-padėjimo funkciją. Kai neapvyniotas ritinys guli ant žemės, išplėsti volai pakišami po jo kraštais. Suglaudžiami besisukantys volai pakelia ritinį. Nepriklausomai vienas nuo kito besisukantys volai užtikrina tolygų nepertraukiamą ritinio apvyniojimą plėvele. Pasibaigus vyniojimui, volai išplečiami ir ritinys padedamas ant žemės ar stirtos. Iškrovimu metu abu volai laisvai sukasi, taip išvengiama plėvelės pažeidimų.
  • Du plėvelės laikiklius-įtempėjus. Laikikliai tolygiai maksimaliai įtempia plėvelę, kas garantuoja maksimalų jos išnaudojimą. Du plėvelės laikikliai-įtempėjai leidžia ritinį apvynioti keturiais plėvelės sluoksniais maždaug per 20 sekundžių, šešiais – per 30 sekundžių. Horizontaliai besisukantys plėvelės laikikliai yra sukonstruoti taip, kad ritinio apvyniojimo ciklo pabaigoje vienas iš laikiklių juda iš savo įprastos padėties iki kito laikiklio. Kai abu laikikliai susiglaudžia, jie juda vienodu judesiu link plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmo, kuris yra prie vyniotuvo pakabos. Nupjovus plėvelę abu laikikliai lieka prie vyniotuvo pakabos iš traktoriaus ar krautuvo pusės, kad būtų galima iškrauti apvyniotą ritinį. Paėmus kitą ritinį, pradedant automatinį ciklą, vienas laikiklis juda tolyn nuo kito, kol abu atsistoja vienas prieš kitą vienoje linijoje, ir prasideda naujo ritinio apvyniojimas. W2020 serijos ritinių vyniotuvai dirba su 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai greitas ir paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
  • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas, plėvelės vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje abi į vieną tašką suglaustas plėveles kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui.
  • Plėvelės nutrūkimo daviklius. Operatorius informuojamas įspėjimu valdymo pulto monitoriuje, jei baigėsi ar nutrūko plėvelė. Nutrūkus vienai plėvelei, automatiškai sumažėja vyniojimo volų ir padidėja plėvelės laikiklių sukimosi greičiai, tuo pačiu tinkamai užbaigiamas apvyniojimas su viena plėvele.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  • Galima vynioti ir krauti ritinius.
  • Labai kompaktiškas, tinka dirbti net ypač kalvotuose paviršiuose.
  • Pilnai automatinis darbas.
  • Galima vynioti ypač sunkius ir didelis ritinius – 1200 kg, 1,5 m skersmens.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 2,4 m
Plotis: 1,43 m
Aukštis: 2,4 m
Svoris: 845 kg
Maksimalus ritinio svoris: 1200 kg
Plėvelės laikiklių sukimosi greitis: 30 aps/min
Naudojama plėvelė: 2 X 750 mm
Minimalus hidraulinis srautas: 20 l/min, 170 Bar
Hidraulinė jungtis: 1-na ½“ greito jungimo tiekimo ir 1-na ½“ greito jungimo grįžtamas
Jungtis su traktorium ar krautuvu: pakabinamas gale arba priekyje ant tritaškės pakabos