• info@agronoja.lt
 • +370 682 57086
 • Pirm. - Penkt.: 8:00 - 17:00

Ritinių vyniotuvas 991LBER

McHale 991LBER yra pakabinamas, be važiuoklės ritinių vyniotuvas, skirtas vynioti ritiniams jų sandėliavimo vietoje. Vyniotuvas gali dirbti varomas hidraulinės stotelės arba traktoriaus hidraulikos. Tai didelio našumo, pilnai automatinis, elektriškai valdomas ritinių vyniotuvas.  Standartinėje vyniotuvo įrangoje yra nuotolinio valdymo pultelis, kurio pagalba iš traktoriaus ar krautuvo kabinos galima pilnai valdyti vyniotuvą ir kartu dirbti ritinių krovos darbus. Taigi visus darbus gali atlikti vienas operatorius. Padėjus ritinį ant apvyniojimo stalo, vienu mygtuko paspaudimu paleidžiamas vyniojimo procesas. Kol ritinys vyniojamas nustatytą plėvelės sluoksnių skaičių ir automatiškai nuleidžiamas nuo apvyniojimo stalo, operatorius gali padėti prieš tai apvyniotą ritinį į stirtą, ir paimti su krautuvu neapvyniotą ritinį.

Vyniotuvas turi Expert valdymo pultą, kurio pagalba, priklausomai nuo darbo sąlygų, galima pasirinkti vieną iš kelių darbo programų. Nustačius pilnai automatinį darbo režimą, vieno paleidimo mygtuko paspaudimu pradedamas visas ciklas – nuo pradžios iki pabaigos. Valdymo pulte nustatomas vyniojamos plėvelės sluoksnių skaičius, fiksuojamas apvyniotų ritinių skaičius.

991LBER ritinių vyniotuvai taip pat turi šiuos konstrukcinius elementus:

 • Hidraulinio variklio sukamą ritinių apvyniojimo stalą. Vyniojimo stalas yra pagamintas iš keturių tvirtų diržų, kurie užtikrina sklandų ir tolygų ritinio sukimąsi net jei jo forma yra labai asimetriška. Besisukančiam stalui užkliuvus už kliūties, suveikia nukerpamo varžto apsauga, išvengiant galimo vyniotuvo pavarų dėžės sulaužymo.
 • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas, plėvelės vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje plėvelę kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui.
 • Plėvelės laikiklį-įtempėją. Tai tokia pati, kaip ir visuose McHale ritinių vyniotuvuose, plėvelės įtempimo sistema, užtikrinanti maksimalų jos panaudojimą. 991LBER serijos ritinių vyniotuvai dirba su viena 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai greitas ir paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
 • Plėvelės nutrūkimo daviklį. Operatorius informuojamas įspėjimu valdymo pulto monitoriuje, jei baigėsi ar nutrūko plėvelė.
 • Papildomos plėvelės laikiklius. Ant vyniotuvo galima papildomai laikyti du plėvelės ritinėlius.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Stacionarus darbas, išvengiant plėvelės pažeidimų laukuose ir transportavimo metu.
 • Pilnai automatinis su nuotoliniu valdymo pulteliu, vienas operatorius atlieka visus darbus.
 • Galima vynioti ypač sunkius ir didelis ritinius – 1200 kg, 1,5 m skersmens.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 2,8 m
Plotis: 1,65 m
Aukštis: 1,94 m
Svoris: 800 kg
Maksimalus ritinio svoris: 1200 kg
Apvyniojimo stalo greitis: 30 aps/min
Naudojama plėvelė: 750 mm (500 mm pasirenkama)
Minimali hidraulinis srautas: 18 l/min, 150 Bar
Hidraulinė jungtis: 1-na ½“ greito jungimo tiekimo ir 1-na ½“ greito jungimo grįžtamas
Jungtis su traktorium: Pakabinamas gale ant tritaškės pakabos

PASIRENKAMA ĮRANGA:

 • Transportavimo važiuoklė ir prikabinimo sija.
 • McHale 991TBER ritinių vyniotuvas yra prikabinama, su važiuokle 991LBER versija.
 • Transportavimo važiuoklė suteikia operatoriui patogumą keičiant darbo vietą ar perstatant mašiną po darbo. Be to, priekyje ant važiuoklės galima sumontuoti varomąją hidraulinę stotelę.