Ritinių vyniotuvas 991BJS

McHale 991BJS yra prikabinamas, vienos ašies ritinių vyniotuvas, valdomas 1-na vairasvirte kabinoje. Vienos vairasvirtės pagalba operatorius gali valdyti visas vyniotuvo funkcijas. 991BJS vyniotuvas taip pat

991BJS ritinių vyniotuvai turi šiuos konstrukcinius elementus:

 • Tvirtą rėmą-važiuoklę ir šoninę ritinių užkėlimo ranką. Šis ritinių užkėlimo mechanizmas buvo suprojektuotas daugiau kaip prieš 15 metų, ir iki šiol puikiai pasiteisina, kilnojant net sunkiausius ritinius. Vienu metu galima vynioti ritinį ant stalo ir kitą transportuoti užkėlimo rankoje.
 • Hidraulinio variklio sukamą ritinių apvyniojimo stalą. Vyniojimo stalas yra pagamintas iš keturių tvirtų diržų, kurie užtikrina sklandų ir tolygų ritinio sukimąsi net jei jo forma yra labai asimetriška. Besisukančiam stalui užkliuvus už kliūties, suveikia nukerpamo varžto apsauga, išvengiant galimo vyniotuvo pavarų dėžės sulaužymo.
 • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas, plėvelės vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje plėvelę kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui.
 • Plėvelės laikiklį-įtempėją. 991B serijos ritinių vyniotuvai dirba su viena 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
 • Švelnaus ritinio nuleidimo sistemą. Tai išskirtinė ir svarbiausia McHale vyniotuvų savybė. Unikali, patentuota konstrukcija leidžia nuleisti net ir sunkiausius ritinius ant žemės švelniai, be jokių pažeidimų. Kai apvyniojimas baigtas, vyniojimo stalas ir ritinio rampa su gumine plokšte kyla į viršų sudarydami 90-ies laipsnių kampą. Šiuo metu ritinys perduodamas nuo vyniojimo stalo ant rampos. Tuo pačiu momentu apatinis rampos rėmas būna atsiremęs į žemę ir amortizuoja ritinio perdavimo smūgį. Perdavus ritinį, vyniojimo stalas ir rampa leidžiasi žemyn, ir ritinys švelniai nurieda ant žemės.
 • Ritinių pastatymo „ant galo“ įrangą. Po ritinio rampa su gumine plokšte yra speciali metalinė alkūnė su ritinėliu. Pastačius ir užfiksavus šią alkūnę į viršų, ritiniai ne nuriedės, o bus pastatomi „ant galo“. Kadangi ritinio galuose yra storiausias plėvelės sluoksnis, sumažės rizika pažeisti ritinius į aštrią ražieną.
 • Papildomos plėvelės laikiklius. Ant vyniotuvo galima papildomai vežtis 6-is plėvelės ritinėlius.
 • Transportines šviesas.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Galima vienu metu vynioti ir transportuoti ritinius.
 • Galima vynioti ypač sunkius ir didelis ritinius – 1100 kg, 1,5 m skersmens.
 • Unikali švelnaus ritinio nuleidimo arba pastatymo „ant galo“ sistema.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 5,7 m
Plotis: 2,45 m
Aukštis: 2,46 m
Svoris: 1870 kg
Keliamoji galia: 1100 kg
Apvyniojimo stalo greitis: 30 aps/min
Naudojama plėvelė: 750 mm (500 mm pasirenkama)
Ratai: 340/55-16,  6 tvirtinimo taškų
Minimalus hidraulinis srautas: 22 l/min, 170 bar
Hidraulinė jungtis: 2 X ½“ greito jungimo