Ritinių vyniotuvas 991BE

McHale 991BE yra prikabinamas, vienos ašies, pilnai automatinis ritinių vyniotuvas. Vyniotuvas turi Expert valdymo pultą, kurio pagalba, priklausomai nuo darbo sąlygų, galima pasirinkti vieną iš kelių darbo programų. Galima dirbti pilnai automatiniu – ritinio pakrovimo, apvyniojimo ir pastatymo ant žemės režimu, arba automatiniu ritinio apvyniojimo, ar automatiniu ritinio pakrovimo ir apvyniojimo o kitų operacijų rankinio valdymo režimais. 991BE turi plėvelės nutrūkimo daviklį. Operatorius informuojamas įspėjimu valdymo pulto monitoriuje, jei baigėsi ar nutrūko plėvelė.

 

991BE vyniotuvas taip pat turi šiuos konstrukcinius elementus:

 • Tvirtą rėmą-važiuoklę ir šoninę ritinių užkėlimo ranką. Paspaudus mygtuką valdymo pulte, ritinių užkėlimo ranka leidžiasi žemyn paimti ritinio. Pakišus ranką po ritiniu, paspaudus tą patį mygtuką, ranka užkelia ritinį ant apvyniojimo stalo ir automatiškai prasideda vyniojimas plėvele.
 • Hidraulinio variklio sukamą ritinių apvyniojimo stalą. Vyniojimo stalas yra pagamintas iš keturių tvirtų diržų, kurie užtikrina sklandų ir tolygų ritinio sukimąsi net jei jo forma yra labai asimetriška. Besisukančiam stalui užkliuvus už kliūties, suveikia nukerpamo varžto apsauga, išvengiant galimo vyniotuvo pavarų dėžės sulaužymo.
 • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas, plėvelės vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje plėvelę kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui. Priklausomai nuo pasirinkto darbo režimo, plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmas paleidžiamas automatiškai arba valdymo pulto mygtuko paspaudimu.
 • Plėvelės laikiklį-įtempėją. 991BE ritinių vyniotuvai dirba su viena 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
 • Švelnų ritinio nuleidimo mechanizmą. Tai išskirtinė ir svarbiausia McHale vyniotuvų savybė. Unikali, patentuota konstrukcija leidžia nuleisti net ir sunkiausius ritinius ant žemės švelniai, be jokių pažeidimų. Kai apvyniojimas baigtas, vyniojimo stalas ir ritinio rampa su gumine plokšte kyla į viršų sudarydami 90-ies laipsnių kampą. Šiuo metu ritinys perduodamas nuo vyniojimo stalo ant rampos. Tuo pačiu momentu apatinis rampos rėmas būna atsiremęs į žemę ir amortizuoja ritinio perdavimo smūgį. Perdavus ritinį, vyniojimo stalas ir rampa leidžiasi žemyn, ir ritinys švelniai nurieda ant žemės.
 • Ritinių pastatymo „ant galo“ įrangą. Po ritinio rampa su gumine plokšte yra speciali metalinė alkūnė su ritinėliu. Pastačius ir užfiksavus šią alkūnę į viršų, ritiniai ne nuriedės, o bus pastatomi „ant galo“. Kadangi ritinio galuose yra storiausias plėvelės sluoksnis, sumažės rizika pažeisti ritinius į aštrią ražieną.
 • Papildomos plėvelės laikiklius. Ant vyniotuvo galima papildomai vežtis 6-is plėvelės ritinėlius.
 • Transportines šviesas.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Pilnai automatizuotas darbas.
 • Galima vynioti ypač sunkius ir didelis ritinius – 1100 kg, 1,5 m skersmens.
 • Unikalus, švelnus ritinio nuleidimo mechanizmas.
 • Galimas stacionarus darbas su nuotoliniu valdymu.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 6,3 m
Plotis: 2,94 m
Aukštis: 3,30 m
Svoris: 6500 kg
Rinktuvas: 2,1 m pločio, 5 pirštų eilės, hidraulinis pakėlimas, masės prispaudimo ritinėlis
Smulkintuvas: 15 peilių, pjaustinio ilgis 65 mm
Atkimšimas: Valdomas iš kabinos nuleidžiamas smulkintuvo dugnas
Presavimo kamera: 1 diržas, 1,23 m pločio, 0,6÷1,68 m skersmens
Kameros pildymas: presuojamos masės srauto indikatoriai
Ritinio surišimas: tinklelis reguliuojamas iš kabinos
Tepimas: Slėginė, automatinė grandinių ir kameros guolių tepimo sistema
Grandinės: Presavimo kameros 1’1/4 (20B), dvieilė rotoriaus 1’’(16B-2)
Vertikalus vyniojimo žiedas: 2 X 750 mm plėvelės įtempėjai su nutrūkimo jutikliais
Plėvelės ritinių skaičius: 2 vyniotuve ir 10 saugykloje
Mašinos valdymas: Pilnai automatinis, valdymo pultas i Touch
Ratai: 650/50R/22,5, 8 tvirtinimo taškų
Minimali traktoriaus galia: 85 KW (114 AG)

PASIRENKAMA ĮRANGA:

Nuotolinis valdymas stacionariam vyniojimui