Ritinių vyniotuvas 991BC

McHale 991B ritinių vyniotuvai skirti efektyviam ritinių apvyniojimui. Pasirinkdami vyniotuvus ūkininkai ir rangovai pirmenybę teikia 991B vyniotuvams dėl jų praktiškos konstrukcijos, kokybiškų komponentų, didelio našumo ir paprasto valdymo. Išsiskiriantys, McHale patentuoti, šių vyniotuvų konstrukciniai elementai – plėvelės nukirpimo-prispaudimo sistema, efektyvus, maksimaliai plėvelę išnaudojantis jos įtempimo mechanizmas, ritinių švelnaus nuleidimo-pastatymo „ant galo“ sistema. Visi McHale vyniotuvai apvynios jūsų ritinius sandariai, išsaugodami pačias geriausias pašaro savybes.

McHale kompanija siūlo tris 991B serijos ritinių vyniotuvų variantus – 991BC, 991BJS, 991BE.  Visi šie vyniotuvai yra prikabinamos prie traktoriaus, vienos ašies mašinos. 991B serijos ritinių vyniotuvai turi šiuos konstrukcinius elementus:

 • Tvirtą rėmą-važiuoklę ir šoninę ritinių užkėlimo ranką. Šis ritinių užkėlimo mechanizmas buvo suprojektuotas daugiau kaip prieš 15 metų, ir iki šiol puikiai pasiteisina, kilnojant net sunkiausius ritinius. Vienu metu galima vynioti ritinį ant stalo ir kitą transportuoti užkėlimo rankoje.
 • Hidraulinio variklio sukamą ritinių apvyniojimo stalą. Vyniojimo stalas yra pagamintas iš keturių tvirtų diržų, kurie užtikrina sklandų ir tolygų ritinio sukimąsi net jei jo forma yra labai asimetriška. Besisukančiam stalui užkliuvus už kliūties, suveikia nukerpamo varžto apsauga, išvengiant galimo vyniotuvo pavarų dėžės sulaužymo.
 • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas, plėvelės vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje plėvelę kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui.
 • Plėvelės laikiklį-įtempėją. 991B serijos ritinių vyniotuvai dirba su viena 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
 • Švelnų ritinio nuleidimo mechanizmą. Tai išskirtinė ir svarbiausia McHale vyniotuvų savybė. Unikali, patentuota konstrukcija leidžia nuleisti net ir sunkiausius ritinius ant žemės švelniai, be jokių pažeidimų. Kai apvyniojimas baigtas, vyniojimo stalas ir ritinio rampa su gumine plokšte kyla į viršų sudarydami 90-ies laipsnių kampą. Šiuo metu ritinys perduodamas nuo vyniojimo stalo ant rampos. Tuo pačiu momentu apatinis rampos rėmas būna atsiremęs į žemę ir amortizuoja ritinio perdavimo smūgį. Perdavus ritinį, vyniojimo stalas ir rampa leidžiasi žemyn, ir ritinys švelniai nurieda ant žemės.
 • Ritinių pastatymo „ant galo“ įrangą. Po ritinio rampa su gumine plokšte yra speciali metalinė alkūnė su ritinėliu. Pastačius ir užfiksavus šią alkūnę į viršų, ritiniai ne nuriedės, o bus pastatomi „ant galo“. Kadangi ritinio galuose yra storiausias plėvelės sluoksnis, sumažės rizika pažeisti ritinius į aštrią ražieną.
 • Papildomos plėvelės laikiklius. Ant vyniotuvo galima papildomai vežtis 6-is plėvelės ritinėlius.
 • Transportines šviesas.

McHale 991BC ritinių vyniotuvas valdomas 4-mis svirtelėmis kabinoje. Operatorius pirma svirtele valdo ritinio užkėlimo ranką; antra paleidžia suktis apvyniojimo stalą; trečia nukerpa-prispaudžia plėvelę; ketvirta nuleižia ir pastato “ant galo” ritinį. Standartinėje vyniotuvo įrangoje yra 3,5 m ilgio valdymo troseliai, automatinio sustojimo funkcija. Pradėjus vynioti, ritiniui apsisukus 2 kartus, vyniojimas vyksta automatiškai iki iš anksto nustatyto sluoksnių skaičiaus, operatoriui nereikia ištisai laikyti svirtelės. Vyniotuvas turi Wizard valdymo pultą, kuriuo nustatomas vyniojamos plėvelės sluoksnių skaičius, fiksuojamas apvyniotų ritinių skaičius.

 

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Galima vienu metu vynioti ir transportuoti ritinius.
 • Galima vynioti ypač sunkius ir didelis ritinius – 1100 kg, 1,5 m skersmens.
 • Unikalus, švelnus ritinio nuleidimo mechanizmas.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 5,7 m
Plotis: 2,45 m
Aukštis: 2,46 m
Svoris: 1870 kg
Keliamoji galia: 1100 kg
Apvyniojimo stalo greitis: 30 aps/min
Naudojma plevelė: 750 mm (500 mm pasirenkama)
Ratai: 340/55-16,  6 tvirtinimo taškų
Minimalus hidraulinis srautas: 22 l/min, 170 bar
Ritinio surišimas: tinklelis reguliuojamas iš kabinos
Hidraulinė jungtis: 2 X ½“ greito jungimo