Ritinių griebtuvai R5

McHale R5 ritinių griebtuvai idealiai tinka dirbti su laukuose pastatytais “ant galo” ritiniais. Šiais griebtuvais taip pat puikiai galima paimti “ant šono” gulinčius ritinius ir tam, kad ritiniai išlaikytų geresnę formą, pasukus 90⁰  kampu, pastatyti “ant galo”. Griebtuvų konstrukcija leidžia dirbant laikyti ritinį arti krautuvo, kas užtikrina gerą kontrolę ir pusiausvyrą.

Ritinių griebtuvai R5 turi šiuos konstrukcinius elementus:

  • Užapvalintas ritinių paėmimo rankas. Jos suprojektuotos taip, kad imant ritinį apgaubtų apvalų paviršių nepažeisdamos plastiko. Iš tvirto ir nedidelio diametro vamzdžio pagamintos rankos yra ypač patogios kraunant ritinius į priekabas ar stirtas, nes leidžia ritinius krauti arti vienas kito.
  • Rankų fiksavimą naudojant kaisčius. Ritinių griebtuvų R5 viena iš rankų gali būti užfiksuota, naudojant kaiščius. Tada ritinio paėmimas vykdomas judinant vieną ranką. Tai naudinga kraunant ritinius į priekabą arba dirbant uždarose patalpose ar pastogėse.
  • Hidraulines žarnas ir cilindrą su hidrauliniu užraktu. Hidraulinis užraktas užtikrina pastovų ritinio suėmimą krovimo ar transportavimo metu. Operatoriui nereikia papildomai periodiškai spausti krautuvo hidraulikos rankenos.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  • Tvirtos plonos griebtuvų rankos leidžia ritinius krauti arti viens kito.
  • Fiksuojamos rankos leidžia geriau kontroliuoti griebtuvus dirbant uždarose patalpose.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 1.42 m
Aukštis: 0,59 m
Plotis rankos suglaustos / rankos išplėstos: 0,67 / 1,65 m
Svoris: 160 kg
Keliamoji galia: 1100 kg
Hidraulinė jungtis: 2 X ½“ greito jungimo
Minimalus hidraulinis slėgis: 150 bar

PASIRENKAMA ĮRANGA:

  • Gamykloje privirinta euro jungtis frontaliniam krautuvui