Horizontalūs pašarų maišytuvai-dalytuvai

Abbey Machinery kompanija gamina dviejų modelių horizontalius maišytuvus-dalytuvus – 100CD ir 145GD. Abiejuose modeliuose pašarų maišymui sumontuotas ilgus metus tobulintas, unikalios konstrukcijos horizontalus velenas su mentėmis. Abbey horizontalių maišytuvų-dalytuvų konstrukcija užtikrina greitą ir tolygų pašaro sumaišymą, o gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir komponentai, užtikrina ilgametį efektyvų darbą ir aptarnavimą.

Abbey pašarų maišytuvai-dalytuvai turi šią standartinę įrangą:

  • Maišymo rezervuarą. Cilindro formos rezervuaro šonai gaminami iš specialaus storo plieno lakšto, kas garantuoja ilgaamžį mašinos ekspluatavimą. Rezervuaro šone yra sumontuoti plieniniai peiliai, kurie pagreitina pašaro sumaišymą.
  • Rėmą-važiuoklę. Rezervuaras yra standžiai sujungtas su tvirtos konstrukcijos rėmu-važiuokle. Rėmas-važiuoklė sugeria rezervuaro apkrovas pašarų pakrovimo, maišymo, transportavimo metu. Nepriklausomo rėmo-važiuoklės konstrukcija užtikrina tikslų maišomos masės svėrimą 4-uose taškuose.
  • Maišymo veleną su mentėmis. Kiekviena maišymo mentė pakreipta tam tikru kampu taip, kad verčiant maišomą pašarą švelniai stumtų jį į rezervuaro priekį ir atgal. Taip, įvairiomis kryptimis maišomas pašaras per kelias minutes tampa purus ir tolygiai permaišytas. Net mažiausios sudedamosios dalys tolygiai pasiskirsto visame mišinyje.
  • 100CD modelio maišytuvai-dalytuvai turi grandininę pavarą; 145GD – krumpliaratinę.
  • Svėrimo sistemą. Nuosekliam raciono komponentų dalių dozavimui, maišytuvuose-dalytuvuose įrengiamos svarstyklės. Abbey horizontaliuose maišytuvuose-dalytuvuose montuojamos 4-ių jutimo taškų elektroninės svarstyklės. Sistemoje naudojami paauksuoti kontaktai užtikrina tikslų duomenų perdavimą net esant ypač šaltam ar drėgnam orui. Svarstyklių ekranas yra sumontuotos drėgmės nepraleidžiančiame, smūgiams atspariame korpuse. Net mažai įgudęs operatorius gali lengvai valdyti nesudėtingą svėrimo ir raciono formavimo procesą.
  • Dalinimo duris. Plačios, mašinos priekyje iš šono įrengtos dalinimo durys garantuoja tolygų pašaro išdalinimą. Iš kabinos hidrauliškai stumdant durų uždarymo sklendę, reguliuojamas dalinamo pašaro kiekis. Po dalinimo durimis yra latakas nuleisti pašarui. Latako aukštis reguliuojama rankiniu būdu, fiksuojant grandinę, arba hidrauliškai iš kabinos (pasirenkama įranga). Norint dalinti pašarą į ėdžias, galima sumontuoti grandininius arba juostinius, iki 70 cm ilgio, hidrauliškai varomus dalinimo transporterius.
  • Hidraulinius stabdžius.
  • Transportines šviesas.

TECHNINIAI DUOMENYS

Modelis Talpa, m³ Plotis, m Aukštis, m Ilgis, m
100CD 10 2,19 2,66 4,75
145GD 14,5 2,21 2,59 5,77

PASIRENKAMA ĮRANGA

Maišymo rezervuaro guminis paaukštinimas.

Hidraulinis dalinimo latako pakėlimas-nuleidimas.

Papildomi peiliai maišymo rezervuare.

Grandininis arba juostinis dalinimo transporteris.

Šėrimo valdymo ir stebėjimo sistema TMR Tracker.

Kabelinis/elektrinis valdymas iš kabinos.

Automatinė tepimo sistema.