• info@agronoja.lt
 • +370 682 57086
 • Pirm. - Penkt.: 8:00 - 17:00

Galinė šienapjovė Pro Glide R3100

Pjovimo stalo tvirtinimo pakaba yra svarbiausias faktorius užtikrinantis šienapjovės maksimalų našumą ir kokybišką pašarą. Tai suprasdami McHale konstruktoriai sukūrė unikalią patentuotą 3D žemės paviršiaus kopijavimo technologiją. Pro Glide R3100 gale pakabinamos šienapjovės gali kopijuoti lauko paviršių trimis kryptimis: 17-kos laipsnių pasvirimo kampu, pirmyn-atgal ir aukštyn-žemyn. Pro Glide R3100 galinės šienapjovės pasižymi unikaliomis techninėmis savybėmis ir turi konstrukcinius elementus:

 • 3D žemės paviršiaus kopijavimas trimis kryptimis. Unikali šienapjovės pakaba leidžia pjovimo stalui, reaguojant į besikeičiantį lauko paviršių dešinėje ar kairėje pusėje, judėti iki 17-kos laipsnių pasvirimo kampu. Susidūręs su kliūtimis stalas taip pat gali sukiotis nuo pakabinimo taško 12-kos laipsnių kampu pirmyn ar atgal. Be to, susidūręs su mažomis kliūtimis, pjovimo stalas juda aukštyn, peršokdamas kliūtį ir neleisdamas suveikti šienapjovės atlenkimo atgal apsaugai. Pro Glide R3100 unikali pakaba iš karto reaguoja į žemės kontūrus, o tai lemia aukštos kokybės pjovimą net dirbant dideliu greičiu.
 • Šienapjovės atlenkimo atgal apsauga. Pro Glide R3100 galinės pakabos spyruoklės iš karto reaguoja į žemės kontūrus, pjovimo stalas juda aukštyn-žemyn, peršokdamas mažas kliūtis, kas užtikrina aukštos kokybės pjovimą net dirbant dideliu greičiu. Tačiau yra tikimybė atsitrenkti į stambų nejudantį objektą. Šiuo atveju suveikia šienapjovės atlenkimo atgal apsauga – nuo smūgio išsikabina pakabinimo sijos fiksatorius.
 • Hidraulinis pjovimo stalo slėgio į žemės paviršių reguliavimas. Šienapjovės pjovimo stalo slėgis į žemės paviršių gali būti nustatytas iš traktoriaus kabinos. Darbinis slėgis vizualiai rodomas prie rėmo sumontuotame monometre. Padidinus arba sumažinus hiraulinį slėgį kopijavimo cilindre, šis slėgis fiksuojamas uždarant mechaninį čiaupą, izoliuojantį nuo traktoriaus hidraulikos.
 • Tvirto plieno, 3-jų metrų pjovimo stalas su 7-niais diskais. Pjovimo diskai yra specialiai suprojektuoti maksimaliam masės srautui. Kiekvienas diskas turi savo individualų apsauginį mechanizmą. Jei įvyksta susidūrimas, tam kad apsaugotų pavarą, nulūžta disko velenėlis.
 • Pjovimo diskai turi po du peilius. Peiliai sukasi 360⁰ kampu, todėl savaime išsivalo. Peilių ilgis 110 mm, jie pjauna su dideliu persidengimu, kuris užtikrina švarų pjovimą. Peiliai greitai ir lengvai keičiami naudojant specialiai sukurtą svirtį.
 • V formos plieninių pirštų plaušintuvas. Plaušintuvas naudojamas tam, kad pagreitinti nupjautos masės vytimą ir sumažinti oro poveikį pašarui. Pro Glide R3100 plaušinimas vyksta per visą šienapjovės darbinį plotį. Plaušintuvas sukamas mechanine pavarų dėže. Plaušintuvo greitis perjungiamas svirtimi ir, norint pasirinkti plaušinimo intensyvumą, gali būti 700 arba 1000 aps/min.
 • Pradalgės pločio reguliavimas. Priklausomai nuo pjaunamos masės kiekio ir oro sąlygų, operatorius turi galimybę formuoti siauresnę ar platesnę pradalgę. Tam jis gali keisti abiejose šienapjovės pusėse esančių nukreipimo plokščių padėtį.
 • Transportavimas pakėlus šienapjovę į viršų. Tam, kad būtų galima transportuoti Pro Glide R3100 gale pakabinamą šienapjovę keliu, ji sulenkiama vertikaliai, 110-ties laipsnių kampu. Tokioje padėtyje yra mažiausias šienapjovės transportinis aukštis, jos svoris geriausiai pasiskirsto visame traktoriuje, o operatorius puikiai mato vaizdą pro galinius traktoriaus veidrodžius. Šienapjovė turi transportines LED šviesas.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Puikus lauko paviršiaus kopijavimas.
 • Pastovus pjovimo stalo slėgis į žemės paviršių.
 • Puiki pjovimo stalo apsauga nuo akmenų ar kitų pašalinių objektų.
 • Optimalus pjaunamos masės plaušinimas.
 • Tolygi, švari pradalgė.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 2,2 m
Plotis: 2,2 m
Aukštis: 3,9 m
Svoris: 1470 kg
Darbinis plotis: 3 m
Pradalgės plotis: 1,3 X 2,3 m
Pjovimo aukštis:  25-75 mm
Pjovimo diskai:  7 vnt., greitis 3200 aps/min
Pjovimo peiliai: 14 vnt. (po 2 ant 7 diskų), greito keitimo
Plaušintuvas: V formos plieniniai pirštai, greitis 700 arba 1000 aps/min
Galios tiekimo velenas: Walterscheid, greitis – 1000 aps/min
Minimali traktoriaus galia: 59 KW (80 AG)
Hidraulinė jungtis: 1-na dvikryptė su „plaukiojančia“ padėtim (būtina) ir 1-na vienkryptė (tik slėgio reguliavimui)
Minimalus hidraulinis srautas: 20 l/min,  160 bar