Šienapjovių kombinacija Pro Glide B9000

Kartu ant traktoriaus pakabinamos priekinė Pro Glide F3100 ir dvi galinės Pro Glide R3100 šienapjovės sudaro didelio našumo šienapjovių kombinaciją. Tam, kad ypač nelygiose vietovėse išvengti nenupjautų juostų, operatorius iš kabinos gali hidrauliškai reguliuoti galinių šienapjovių plotį. Į šienapjovių pakabinimo sijas integruoti hidrauliniai cilindrai stumdo pjovimo stalus į šonus kartu arba po vieną taip, kad kiekviena šienapjovė galėtų persidengti iki 400 mm. Kombinacija jungia visas unikalias, patentuotas Pro Glide šienapjovių technines savybes:

 • 3D žemės paviršiaus kopijavimas trimis kryptimis. Unikali šienapjovės pakaba leidžia pjovimo stalams, reaguojant į besikeičiantį lauko paviršių dešinėje ar kairėje pusėje, judėti iki 17-kos laipsnių pasvirimo kampu. Susidūrę su kliūtimis stalai taip pat gali sukiotis nuo pakabinimo taško 12-kos laipsnių kampu pirmyn ar atgal. Be to, susidūrę su mažomis kliūtimis, pjovimo stalai juda aukštyn, peršokdami kliūtį ir neleisdami suveikti šienapjovės atlenkimo atgal apsaugai. Galinių šienapjovių unikali pakaba iš karto reaguoja į žemės kontūrus, o tai lemia aukštos kokybės pjovimą net dirbant dideliu greičiu.
 • Šienapjovės atlenkimo atgal apsauga. Galinių šienapjovių pakabos spyruoklės iš karto reaguoja į žemės kontūrus, pjovimo stalai juda aukštyn-žemyn, peršokdami mažas kliūtis, kas užtikrina aukštos kokybės pjovimą net dirbant dideliu greičiu. Tačiau yra tikimybė atsitrenkti į stambų nejudantį objektą. Šiuo atveju suveikia šienapjovės atlenkimo atgal apsauga – nuo smūgio išsikabina pakabinimo sijos fiksatorius.
 • Hidraulinis pjovimo stalų slėgio į žemės paviršių reguliavimas. Šienapjovės pjovimo stalų slėgis į žemės paviršių gali būti nustatytas iš traktoriaus kabinos. Darbinis slėgis vizualiai rodomas prie rėmo sumontuotuose monometruose. Padidinus arba sumažinus hiraulinį slėgį kopijavimo cilindruose, šis slėgis fiksuojamas uždarant mechaninį čiaupą, izoliuojantį nuo traktoriaus hidraulikos.
 • Du tvirto plieno, 3-jų metrų pjovimo stalai su 7-niais diskais. Pjovimo diskai yra specialiai suprojektuoti maksimaliam masės srautui. Kiekvienas diskas turi savo individualų apsauginį mechanizmą. Jei įvyksta susidūrimas, tam kad apsaugotų pavarą, nulūžta disko velenėlis.
 • Pjovimo diskai turi po du peilius. Peiliai sukasi 360⁰ kampu, todėl savaime išsivalo. Peilių ilgis 110 mm, jie pjauna su dideliu persidengimu, kuris užtikrina švarų pjovimą. Peiliai greitai ir lengvai keičiami naudojant specialiai sukurtą svirtį.
 • V formos plieninių pirštų plaušintuvas. Plaušintuvas naudojamas tam, kad pagreitinti nupjautos masės vytimą ir sumažinti oro poveikį pašarui. Pro Glide B9000 plaušinimas vyksta per visą šienapjovės darbinį plotį. Plaušintuvas sukamas mechanine pavarų dėže. Plaušintuvo greitis perjungiamas svirtimi ir, norint pasirinkti plaušinimo intensyvumą, gali būti 700 arba 1000 aps/min.
 • Pradalgės pločio reguliavimas. Priklausomai nuo pjaunamos masės kiekio ir oro sąlygų, operatorius turi galimybę formuoti siauresnę ar platesnę pradalgę. Tam jis gali keisti abiejose šienapjovės pusėse esančių nukreipimo plokščių padėtį.
 • Transportavimas pakėlus šienapjoves į viršų. Tam, kad būtų galima transportuoti Pro Glide B9000 keliu, ji sulenkiama vertikaliai, simetriškai traktoriaus centrui. Taip šienapjovių svoris geriausiai pasiskirsto visame traktoriuje, o operatorius puikiai mato vaizdą pro galinius traktoriaus veidrodžius. Šienapjovė turi transportines LED šviesas.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

 • Puikus lauko paviršiaus kopijavimas.
 • Pastovus pjovimo stalo slėgis į žemės paviršių.
 • Puiki pjovimo stalo apsauga nuo akmenų ar kitų pašalinių objektų.
 • Optimalus pjaunamos masės plaušinimas.
 • Didelis našumas, tolygi, švari pradalgė.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 2,2 m
Plotis: 2,9 m
Aukštis: 4,2 m
Svoris: 2480 kg
Darbinis plotis : 8,56 m (kartu su priekine)
Pradalgės plotis: 1,3 X 2,3 m
Pjovimo aukštis: 25-75 mm
Pjovimo diskai: 14 vnt., greitis 3200 aps/min
Pjovimo peiliai: 28 vnt. (po 2 ant 14 diskų), greito keitimo
Plaušintuvas: V formos plieniniai pirštai, greitis 700 arba 1000 aps/min
Galios tiekimo velenas:  Walterscheid, greitis – 1000 aps/min
Minimali traktoriaus galia: 186 KW (250 AG)
Hidraulinė jungtis : 2-i dvikryptės su „plaukiojančia“ padėtim (būtina) ir 1-na vienkryptė (tik slėgio reguliavimui)
Plėvelės ritinių skaičius: 2 vyniotuve ir 10 saugykloje
Minimalus hidraulinis srautas: 20 l/min,  160 bar

PASIRENKAMA ĮRANGA

 • Ritinių pastatymo “ant galo” įranga
 • 25-ių peilių smulkintuvas su perjungiamais peiliais – 0, 12, 13, 25
 • Ratai – 680/50R/22,5, 8 tvirtinimo taškų