Ritinių peilis Rs4

McHale Rs4 – ritinių peilis-plėvelės nuėmėjas, kurį naudojant šėrimas yra maksimaliai efektyvus. Su peiliu galima paimti pašarų ritinius iš saugojimo vietos ir transportuoti juos į šėrimo vietą. Šėrimo vietoje, arba virš dalytuvo galima pjauti „nenurengtą“ ritinį. Pjovimo metu ritinio surišimo plėvelė užkabinama ir ritinys „nurengiamas“. Užkabintą plėvelę galima nuvežti ir numesti jos sandėliavimo vietoje. Perpjovus ritinį šėrimo vietoje, peilio pagalba pašarą galima stumti link gyvulių. Taigi operatorius gali atlikti visas funkcijas neišlipęs iš traktoriaus kabinos. Virš pašarų dalytuvo perpjautas ritinys sumažins jo apkrovą, nes tereikės sumaišyti perpjautą, pasklidusį ritinį.

Per atitinkamą jungtį, peilis darbui kabinamas ant traktoriaus frontalinio ar pramoninio teleskopinio krautuvo.

Ritinių peilis Rs4  turi šiuos konstrukcinius elementus:

  • Specialios formos pjovimo peilį. Su šiuo peiliu perpjaunamas ritinys. Peilis turi ypač kietą, galandamą geležtę.
  • Du tvirtus ilgus smaigus. Pervėrę pašarų ritinį ant smaigų transportuojame jį į pjovimo-šėrimo vietą. Smaigai ritinio pjovimo metu sudaro atramą peiliui, todėl ritinius galima pjauti neatrėmus į žemės paviršių, pavyzdžiui virš pašarų dalytuvo.
  • Dvi į šonus simetriškai judančias rankas. Rankose yra įtvirtinta po du ilgus smaigus, iš kurių vienas yra smaigas su kabliukais, skirtais užkabinti ritinio surišimo-apvyniojimo plėvelę. Kai pjovimo peilis keliamas aukštyn, rankos juda į šonus. Maksimaliai aukščiausioje pjovimo peilio padėtyje rankos išskėstos plačiausiai, ir netrukdo su dviem centriniais smaigais pasmeigti ritinį transportavimui. Pjaunant ritinį, pjovimo peiliui leidžiantis žemyn, rankos glaudžiasi po ritiniu, ir smaigai su kabliukais pjovimo momentu užkabina surišimo-apvyniojimo plėvelę. Palenkus Rs4 peilį pašaras nukrenta, o plėvelė lieka užsikabinusi už kabliukų.
  • Hidraulines žarnas ir dvikryptį cilindrą. Hidrauliniu dvikrypčiu cilindru yra keliamas-leidžiamas pjovimo peilis ir tuo pačiu metu išskečiamos-suglaudžiamos rankos su smaigais-kabliukais.
  • Du trumpus tvirtus smaigus, skirtus prilaikyti pervertą ritinį transportavimo į pjovimo vietą metu.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

  • Ritinio perpjovimas ir „nurengimas“ vienu metu.
  • Galima transportuoti ritinį, pristumti pašarą link gyvulių.
  • Visos operacijos neišlipant iš traktoriaus kabinos.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 2,25 m
Plotis: 1,42 m
Aukštis peilis nuleistas / peilis pakeltas: 0,84 / 2,35 m
Pjaunamo ritinio dydis : 1,5 m
Keliamoji galia: 1200 kg
Hidraulinė jungtis: 2 X ½“ greito jungimo
Minimalus hidraulinis slėgis: 150 bar