Kvadratinių ryšulių vyniotuvas 995TSR

McHale 995TSR yra kvadratinių ryšulių vyniotuvas su transportavimo važiuokle, skirtas vynioti ryšuliams jų sandėliavimo vietoje. Vyniotuvas gali dirbti varomas hidraulinės stotelės arba traktoriaus hidraulikos. Tai didelio našumo, pilnai automatinis, elektriškai valdomas didelių kvadratinių ryšulių vyniotuvas.  Standartinėje vyniotuvo įrangoje yra nuotolinio valdymo pultelis, kurio pagalba iš traktoriaus ar krautuvo kabinos galima pilnai valdyti vyniotuvą ir kartu dirbti ryšulių krovos darbus. Taigi visus darbus gali atlikti vienas operatorius. Padėjus ryšulį ant apvyniojimo stalo, vienu mygtuko paspaudimu paleidžiamas vyniojimo procesas. Kol ryšulys vyniojamas nustatytą plėvelės sluoksnių skaičių ir automatiškai nuleidžiamas nuo apvyniojimo stalo, operatorius gali padėti prieš tai apvyniotą ryšulį į stirtą, ir paimti su krautuvu neapvyniotą ryšulį.

Vyniotuvas turi Expert valdymo pultą, kurio pagalba operatorius nustato vyniojamos plėvelės sluoksnių skaičių, ryšulių matmenis, fiksuoja apvyniotų ryšulių skaičių.

McHale 995TSR kvadratinių ryšulių vyniotuvai turi šiuos konstrukcinius elementus:

  • Hidraulinio variklio sukamą ryšulių apvyniojimo stalą. Vyniojimo stalą sudaro McHale patentuota kintančios padėties vyniojimo volų sistema. Keturi volai laiko ir varto kvadratinį ryšulį, kol jis apvyniojamas plėvele. Teisingas ryšulio padėties išlaikymas ir tolygus sukimas garantuoja teisingą plėvelės persidengimą, o tuo pačiu puikią pašaro kokybę. Besisukančiam stalui užkliuvus už kliūties, suveikia nukerpamo varžto apsauga, išvengiant galimo vyniotuvo pavarų dėžės sulaužymo.
  • Plėvelės laikiklį-įtempėją. Tai tokia pati, kaip ir visuose McHale ritinių vyniotuvuose, plėvelės įtempimo sistema, užtikrinanti maksimalų jos panaudojimą. 995TSR serijos ritinių vyniotuvai dirba su viena 750 mm pločio plėvele. Plėvelės pakeitimas labai greitas ir paprastas: įdėtas naujas ritinėlis fiksuojamas viršuje, patraukiant užrakto troselį.
  • Hidrauliškai veikiantį plėvelės nukirpimo-prispaudimo mechanizmą. Šis mechanizmas vyniojimo ciklo pabaigoje, nupjauna ir išlaiko tinkamoje padėtyje plėvelę kito ritinio apvyniojimui, todėl nereikia iš naujo, rankiniu būdu vėl ją paduoti apvyniojimui.
  • Plėvelės nutrūkimo daviklį. Operatorius informuojamas įspėjimu valdymo pulto monitoriuje, jei baigėsi ar nutrūko plėvelė.
  • Transportavimo važiuoklę. Transportavimo važiuoklė suteikia operatoriui patogumą keičiant darbo vietą ar perstatant mašiną po darbo. Be to, priekyje ant važiuoklės galima sumontuoti varomąją hidraulinę stotelę.
  • Papildomos plėvelės laikiklius. Ant vyniotuvo galima papildomai laikyti du plėvelės ritinėlius.

 

IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:

  • Stacionarus darbas, išvengiant plėvelės pažeidimų laukuose ir transportavimo metu.
  • Pilnai automatinis su nuotoliniu valdymo pulteliu, vienas operatorius atlieka visus darbus.
  • Galima vynioti apvalius, iki 1,80 m diametro ritinius.

TECHNINIAI DUOMENYS

Ilgis: 3,1 m
Plotis: 1,73 m
Aukštis: 1,97 m
Aukštis iki vyniojimo volo viršaus: 0,97 m
Svoris: 1100 kg
Vyniojamo ryšulio matmenys: nuo 70 x 80 iki 80 x 90 cm, ilgis iki 180 cm
Maksimalus ryšulio svoris: 1000 kg
Apvyniojimo stalo greitis: 30 aps/min
Naudojama plėvelė: 750 mm (500 mm pasirenkama)
Minimalus hidraulinis srautas: 18 l/min, 150 bar
Hidraulinė jungtis: 1-na ½“ greito jungimo tiekimo ir 1-na ½“ greito jungimo grįžtamas